Uwaga! Dezynfekcja sieci wodociągowej w Słubicach
Poniedziałek 2 listopada 2020 brak komentarzy
ZUWŚ Informuje, że w związku z prowadzonymi w ostatnim czasie wieloma działaniami na sieci wodociągowej w mieście, z daleko idącej ostrożności i zabezpieczenia wody odpowiedniej jakości dostarczanej mieszkańcom, w dniach od 30.10.2020 roku do odwołania prowadzona będzie prewencyjna, doraźna, tymczasowa dezynfekcja sieci wodociągowej w Słubicach.
Dotyczy to mieszkańców miasta oraz wsi Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz, Pławidło i Kunowice.
W tym czasie w wodzie może być wyczuwalna woń chloru, możliwe jest też organoleptyczne pogorszenie jakości wody. Woda nadaje się do spożycia.
Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.







A co Ty o tym myślisz?