Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

TransVocale odwołane ale czeka nas niespodzianka

Poniedziałek 2 listopada 2020 brak komentarzy

Niespodzianką będzie koncert, który w piątek 20 listopada o 19:30 wyemituje telewizja HTS. Na scenie Słubickiego Ośrodka Kultury, dzięki internetowym łączom, zobaczymy dobrze znanych artystów.  

Tomasz Pilarski, jeden z organizatorów transVOCALE żałuje, że niemal na samym finiszu przygotowań do słubicko-frankfurckiego festiwalu, trzeba było odwołać imprezę. – Mimo, że  nie możemy się spotkać z publicznością na żywo – chcieliśmy wykonać jakiś mały gest w kierunku naszej publiczności, do czego i jako organizatorzy, i jako artyści, czujemy się zobowiązani – mówi. – Dlatego zapraszamy Państwa na transVOCALOWY koncert niespodziankę, który wyemitujemy w telewizji HTS w piątek 20 listopada o godzinie 19:30, a także na Facebooku SMOKa. W programie znajdą się znane i lubiane piosenki, głównie polskie. A na scenie SMOKa, dzięki wirtualnym łączom, zobaczycie dobrze znanych artystów. Mamy nadzieję, że dzięki temu nie zapomnicie Państwo o nas, a podczas oglądania koncertu atmosfera tego wspaniałego festiwalu zagości u Państwa w domach – dodaje T. Pilarski.

Burmistrz Mariusz Olejniczak mówi, że gdy zaczęła rosnąć liczba zachorowań na COVID-19 obawiał się, że duże  imprezy trzeba będzie odwołać. – Dlatego, gdy pomysłodawcy koncertu, który ma być transmitowany ze SMOKa, zwrócili się do gminy z prośbą o finansową pomoc, poparłem tę inicjatywę. Wesprzemy ją kwotą 15 tys. zł – mówi burmistrz.

inf.pras Gmina Słubice

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 30 listopada 2020 2:25:21
  • imieniny obchodzą:

    Justyna, Andrzej, Konstanty

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij