Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przewodniczący zawiesza dyżury radnych. Radni zapraszają do kontaktu w inny sposób

Poniedziałek 19 października 2020 34 komentarzy

Urząd Miejski w Słubicach informuje, że w związku pandemią Covid-19, decyzją przewodniczącego Rady Miejskiej w Słubicach Grzegorza Cholewczyńskiego od dziś do odwołania zawieszone zostają dyżury radnych. 

“Miałem wraz z kolegą Gołdynem jeszcze jeden dyżur radnego przewidziany do końca roku, ale nie ograniczamy się tylko do spotkań bezpośrednich. Pozostajemy cały czas na łączach internetowych, można do nas śmiało pisać i dzwonić, zawsze odpowiadamy na zgłoszenia od naszych mieszkańców i interweniujemy w ich imieniu” - mówi radny Daniel Szurka.

“Jesteśmy gotowi na spotkania z naszymi mieszkańcami” - mówi radny Piotr Gołdyn. “Możemy umawiać się na spotkania w sposób tradycyjny z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią”- dodaje P. Gołdyn.

Jak skontaktować się z radnymi Szurką i Gołdynem?

Wystarczy wpisać na Facebooku, Twitterze, Instagramie - Daniel Szurka i tam nawiązać ze mną kontakt poprzez wysłanie wiadomości. Można wysłać pismo, zdjęcie czy dokument w pdf - to znacznie ułatwi pracę. Można także śmiało do mnie pisać e-mail daniel.szurka@slubice.pl lub zadzwonić 502530997 - mówi Szurka.

Piotr Gołdyn przekazał także swoje dane do kontaktu - 607314464, email: piotr.goldyn@slubice.pl

Chęć spotkania czy kontaktu z pozostałymi radnymi można zgłaszać także w biurze Rady Miejskiej,  pok. 101,  tel. 95 737 2003, ul. Akademicka 1, 69-100 Słubice. W każdy poniedziałek przewodniczacy Rady Miejskiej przyjmuje w UM w godz. 14:00 - 16:00 po uprzednim telefoniczym umówieniu.

 

 

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 czerwca 2024 5:05:54
  • imieniny obchodzą:

    Bogna, Florentyna, Rafał

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij