Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Trzymał nóż i groził, że odbierze sobie życie. Dzięki szybkiej interwencji policjanci zapobiegli tragedii.

Wtorek 13 października 2020 brak komentarzy

Policjanci słubickiej drogówki kolejny raz potwierdzili swój profesjonalizm. Ich szybkie decyzje i zdecydowane działanie uratowały mężczyznę, który groził, że odbierze sobie życie. W rękach trzymał nóż, który policjanci odebrali w ostatniej chwili.

 

W ubiegły czwartek (8 października) tuż przed godziną 17, dyżurny słubickiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, podbiegła do nich roztrzęsiona kobieta, która wołała o pomoc i prosiła policjantów o uratowanie jej konkubenta. Ten chwilę, przed przyjazdem funkcjonariuszy wyszedł z domu grożąc, że odbierze sobie życie. Mundurowi od razu przystąpili do działania, bo wiedzieli, że od ich reakcji może zależeć ludzkie życie. W pierwszej kolejności zdecydowali się sprawdzić pobliski teren, co było dobrą decyzją. W ogrodzie policjanci zauważyli mężczyznę, który trzymał w rękach nóż i krzyczał, że zrobi sobie krzywdę. Funkcjonariusze wiedzieli, że muszą działać ostrożnie. Wykorzystując moment nieuwagi desperata, chwycili go i odebrali mu nóż. Mężczyźnie udzielono niezbędnej pomocy. Okazało się, że był nietrzeźwy, a powodem jego zachowania były kłopoty rodzinne.

Wielki profesjonalizm i determinacja policjantów uratowały życie mężczyzny. Policjanci wykazali się w tak trudnej sytuacji opanowaniem oraz skutecznym i zdecydowanym działaniem. Dzięki fachowemu podejściu do niezwykle trudnej interwencji zostało uratowane ludzkie życie.

inf.pras. /podkomisarz Magdalena Jankowska Komenda Powiatowa Policji w Słubicach/


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 30 września 2022 14:30:18
  • imieniny obchodzą:

    Wera, Zofia, Honoriusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij