Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Rzecznik Poczty Polskiej odpowiada w sprawie sytuacji panującej w placówce w Słubicach

Czwartek 22 września 2022 brak komentarzy

Powracamy do tematu poczty w Słubicach. Od rzecznika prasowego Poczty Polskiej otrzymaliśmy odpowiedź na nasze pytania.

Pytaliśmy o fatalną sytuację w placówce gdzie brakuje pracowników do obsługi petentów, o podwyżki i godną płacę dla pracowników poczty, o co co zamierza Poczta aby poprawić jakość obsługi w Słubicach i czy planowane jest zamknięcie poczty w Słubicach?

Zamieszczamy odpowiedź w całości.

"przepraszamy za możliwy, tymczasowy spadek jakości obsługi Klientów. W związku z rotacją pracowników w UP Słubice występują przejściowe ograniczenia w liczbie funkcjonujących stanowisk obsługujących gości placówki. W trosce o przywrócenie najwyższych standardów obsługi prowadzimy już postępowania rekrutacyjne. 

Infrastruktura w zajmowanym przez Pocztę lokalu została zaprojektowana wiele lat temu, w dobie innych wymagań i priorytetów architektonicznych, czego jako Spółka mamy świadomość. Dlatego też w najbliższej przyszłości nie wykluczamy wprowadzenia zmian zmierzających ku większej dostępności i otwartości naszej placówki. 

Poczta Polska nie odpowiada za dane publikowane na stronach internetowych, za wyjątkiem oficjalnego kanału https://placowki.poczta-polska.pl/, gdzie informacja o czynnych placówkach i godzinach ich funkcjonowania aktualizowana jest na bieżąco.

Na terenie miasta Słubice nasi Klienci mogą skorzystać z usług pocztowych również w agencji pocztowej Słubice przy ul. Tadeusza Kościuszki 21.

Z wyrazami szacunku

Biuro Prasowe

Poczta Polska S.A."

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 1 października 2023 3:04:37
 • imieniny obchodzą:

  Danuta, Igor, Remigiusz

Ostatnie komentarze
 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra : Nabídka půjček mezi jednotlivci Potřebujete úvěr na vaši stavbu, realitní projekt, založení vlastního podnikání, osobní činnost, máte přání dosáhnout,. Vy, kteří jste v...

  Piątek 29 września 2023

 • Skate Team Kowalów trzecim najszybszym klubem w Polsce!

  Manfred.Schartow@gmx.net: Ich bin sehr stolz auf Euch. Tolles Resultat von Anna beim Berlin -Marathon 2023. Auch Kinga hat eine Superzeit --einfach bardzo duze dobre........dobre duze bardzo.

  Środa 27 września 2023

Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij