Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przed nami koncert z okazji Dnia Kobiet

Czwartek 17 lutego 2022 brak komentarzy

Klub Prowincja i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert Future Folk z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 08 marca 2022 r., o godzinie 19:00 w sali kameralnej przy Prowincji.

 Future Folk prezentuje nowoczesną wizję muzyki spod samych Tatr.

 Podhalańska grupa w składzie: Stanisław Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc-Magdzin (rdzenni zakopiańczycy) i Matt Kowalsky między tradycyjne góralskie instrumenty i melodie włożyli mnóstwo świdrującej zmysły elektroniki. Ostrej ale tanecznej i wpadającej w ucho.

 O ZESPOLE:

-  Stanisław Karpiel-Bułecka – voc.

Pochodzi z Zakopanego. Syn wybitnego muzyka i architekta Jana Karpiela-Bułecka, bratanek Sebastiana Karpiela-Bułecka, wokalisty zespołu Zakopower. Od 1997 roku zajmuje się najbardziej spektakularną odmianą narciarstwa – freestylem. Jest jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników w Polsce i już od 14 lat wywiera ogromny wpływ na rodzimą scenę freeski. Jego drugą, nie mniejszą pasją jest śpiewanie. Kolorowa postać. Góral „pełną gębą”.

-  Szymon Chyc-Magdzin – skrzypce, voc.

Urodzony w Zakopanem w rodzinie góralskiej, od dziecka związany z folklorem. Szkołę podstawową i Liceum Plastyczne im. A. Kenara o kierunku lutniczym ukończył w rodzinnym mieście. Fascynuje się sztuką, maluje i rysuje oraz projektuje wnętrza i meble. Studiował na kierunku Architektura Wnętrz na ASP w Krakowie. Znakomity skrzypek, był członkiem wielu zespołów regionalnych min.: „Klimka Bachledy”, „Budorze”, „Bartusia Obrochty”, „Homernik”, ”Czarne Karakuły” i inne. Odbył wiele podróży po kraju i za granicami. Od roku 2000 współpracuje z zespołem „Krywań”.

-  Matt Kowalsky – elektronika

DJ, DVJ, producent muzyczny, kompozytor, remixer i reżyser dźwięku, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie. W jego dorobku znajduje się wiele autorskich albumów, składanek oraz płyt winylowych. Ostatni w pełni autorski krążek artysty to wydany w 2009 roku w Polsce album “Code” nominowany do Independent Music Awards USA 2010 w kategorii dance/elektronika oraz Polskiej Akademii Fonograficznej – Fryderyki 2010 w kategorii album roku muzyka klubowa.

Future Folk został artystą „trendy” podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2014!! Ich piosenka „Malinowa dziewczyno” zdobyła największą liczbę głosów w głosowaniu sms-owym widzów! W lipcu 2015 r ukazała się druga płyta zespołu „Zbójnicki After”.

 Bilety w cenie 50 zł – dostępne w kasie SMOKa i na stronie: https://www.tiketto.pl/Show/Description/20799


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 25 czerwca 2022 1:13:03
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij