Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Dzielnicowy z Rzepina w godzinę ustalił sprawcę i odzyskał skradziony rower

Czwartek 17 lutego 2022 brak komentarzy

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Rzepinie aspirant Adrian Kasik w godzinę od zgłoszenia kradzieży, ustala i namierza sprawcę, a następnie odzyskuje skradziony rower dziecięcy. Zyskując uznanie i uśmiech dziecka.

W sobotę ( 12 lutego) dzielnicowy otrzymuje informację o skradzionym spod sklepu rowerze dziecięcym. Natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu dzielnicowy przystąpił do wyjaśnienia sprawy. Przegląda monitoringi, rozpytuje mieszkańców i jak się okazuje dzięki znajomości podległego rejonu i jego mieszkańców przyczynia się do szybkiego wytypowania sprawcy kradzieży. Doświadczenie i „nos policyjny” doprowadza go do miejsca, w którym przebywa sam sprawca. Szybko bo w niespełna godzinę udaje mu się ustalić, że znany mu 32- letni sprawca kradzieży zdążył już sprzedać skradziony jednoślad do miejscowego skupu złomu, z którego dzielnicowy odzyskuje rower i przekazuje właścicielce. Funkcjonariusz poprzez swoje zaangażowanie po raz kolejny wykazał, że dzielnicowy słusznie nazywany jest policjantem pierwszego kontaktu. 

32- letni sprawca kradzieży za swoje zuchwałe zachowanie odpowie przed Sądem gdzie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 3:24:02
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij