Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Krzysztof Murdza nowym prezesem Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach [VIDEO]

Poniedziałek 7 września 2020 1 komentarz

Podczas dzisiejszej konferencji w Urzędzie Miejskim w Słubicach burmistrz Mariusz Olejniczak przedstawił prezesa SOSiRu. Krzysztof Murdza zastąpił na tym stanowisku odwołanego 27 sierpnia br. Zbigniewa Sawickiego (więcej o odwołanu przeczytasz tutaj: https://www.naszeslubice.pl/Po-8-latach-pracy-Zbigniew-Sawicki-zegna-sie-ze-stanowiskiem-Oswiadczenie

Krzysztof Murdza ma 40 lat, żonaty, dwójka synów, jest życiowo związany ze sportem, w swojej pracy na stanowisku prezesa będzie chciał zadbać o infrastrukturę SOSiRU, także tą objętą ochroną konserwatora zabytków, zaproponować nowe rozwiązania w sprawie zarządzania ośrodkiem w porozumieniu z korzystającego z obiektu sportowego klubami i podmiotami, a także otworzyć się bardziej na mieszkańców.

“Burmistrz ma prawo decydować z kim chce współpracować. Podczas ostatniej sesji oficjalnie przedstawił radzie nowego dyrektora Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury - Przemka Karga, dziś stanowisko prezesa Słubickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  obejmuje Krzysztof Murdza, życzę obydwu nowo wybranym: dyrektorowi i prezesowi wielu sukcesów, jestem nastawiony na nowe otwarcie w ww. instytucjach, czekam też na pierwsze efekty ich pracy - mówi Daniel Szurka - radny Rady Miejskiej w Słubicach - mają u mnie czystą kartę  -  dodaje.

“Krzyśkowi gratuluję i trzymam za niego kciuki. W mojej ocenie jednak, taką nominację powinien poprzedzać konkurs - wypowiada się na łamach internetu w chwilę po ogłoszeniu prezesa słubicki przedsiębiorca, Mariusz Dubacki.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 1 grudnia 2022 5:39:39
  • imieniny obchodzą:

    Natalia, Blanka, Eligiusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij