Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Burmistrz będzie rozmawiać z mieszkańcami. Pomoże w tym specjalny email i słubicka telewizja

Wtorek 6 września 2022 brak komentarzy

Jak informuje Urząd Miejski w Słubicach, od dziś działa specjalna skrzynka mailowa do kontaktu burmistrza Mariusza Olejniczaka z mieszkańcami. Burmistrz na zadane pytania będzie odpowiadał podczas cyklicznych rozmów prowadzonych na antenie słubickiej telewizji HTS.
Audycje będą się odbywać w końcówce każdego miesiąca.

Pytania prosimy wysyłać na adres: kontakt@slubice.pl

fot. arch.redakcji


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 24 czerwca 2026 10:13:38
  • imieniny obchodzą:

    Danuta, Emilia, Jan

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij