Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Z wizytą w grodzie Kopernika i pierników

Środa 10 maja 2023 brak komentarzy

Jak świętować 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika? Najlepiej odwiedzinami w jego rodzinnym mieście oraz... domu! Na taki pomysł wpadli nauczyciele i wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ośnie Lubuskim, którzy wybrali się na wycieczkę do Torunia.

Prócz wspomnianego domu astronoma zwiedzono m.in. planetarium, Dom Legend Toruńskich, Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" czy Żywe Muzeum Piernika. No i obowiązkowo spacer po starówce oraz fotka pod pomnikiem Kopernika.

Wyjazd objął swoim patronatem i dofinansował starosta Leszek Bajon. 

inf.pras. Starostwo Powiatowe w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 24 czerwca 2026 13:11:36
  • imieniny obchodzą:

    Danuta, Emilia, Jan

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij