Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Wystawa prac pracowni plastycznej 
działającej przy Galerii OKNO w Słubicach

Poniedziałek 17 października 2022 brak komentarzy

Słubicka biblioteka serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy prac dziecięcej i młodzieżowej grupy plastycznej działającej
przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.
Na wystawie można obejrzeć efekt pracy młodych twórców uczestniczących w zajęciach, prowadzonych przez Annę Panek - Kusz
i Tomasza Fedyszyna. Zajęcia te, to doskonały sposób na rozwinięcie
u dzieci zdolności manualnych, pobudzenie zamiłowania do sztuki
oraz plastyki od najmłodszych lat.
Przedstawione na wystawie niezwykle oryginalne i barwne prace, wykonane są w różnych technikach, takich jak malarstwo, rysunek, kolaż, grafika i techniki mieszane.
Prace młodych artystów można oglądać w holu na parterze i na piętrze biblioteki. Zapraszamy! Naprawdę warto! 

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 24 czerwca 2026 10:07:22
  • imieniny obchodzą:

    Danuta, Emilia, Jan

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij