Wystawa prac pracowni plastycznej działającej przy Galerii OKNO w Słubicach
Poniedziałek 17 października 2022 brak komentarzy
Słubicka biblioteka serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy prac dziecięcej i młodzieżowej grupy plastycznej działającej
przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.
Na wystawie można obejrzeć efekt pracy młodych twórców uczestniczących w zajęciach, prowadzonych przez Annę Panek - Kusz
i Tomasza Fedyszyna. Zajęcia te, to doskonały sposób na rozwinięcie
u dzieci zdolności manualnych, pobudzenie zamiłowania do sztuki
oraz plastyki od najmłodszych lat.
Przedstawione na wystawie niezwykle oryginalne i barwne prace, wykonane są w różnych technikach, takich jak malarstwo, rysunek, kolaż, grafika i techniki mieszane.
Prace młodych artystów można oglądać w holu na parterze i na piętrze biblioteki. Zapraszamy! Naprawdę warto!
Zespół BPMiG w Słubicach







A co Ty o tym myślisz?