Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Wspomnienia letnich miesięcy

Wtorek 4 października 2022 brak komentarzy

Po przerwie wakacyjnej, w ostatnią środę września (28.09.2022) w słubickiej bibliotece odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Mimo deszczowej i pochmurnej pogody Klubowiczki w trakcie opowieści  o swoich letnich przygodach wykazały się dużym poczuciem humoru. Z chęcią opowiadały o książkach, które czytały i polecają innym. Duże zainteresowanie i wiele emocji wśród Pań wywołała książka Pani Haliny Śliwki – pisarki ze Słubic. Dzieło pt. „Odcienie wspomnień i marzeń” to, jak sama autorka mówi, zbiór zapisów jej życia, z których się w pewnym sensie rozlicza. Każda strona książki to część przeżyć autorki zamienionych w świat pragnień i fantazji. Co jest fikcją a rzeczywistością? Każdy kto chce się dowiedzieć musi przyjść   do słubickiej biblioteki, która posiada aż trzy egzemplarze tej powieści podarowane przez samą autorkę.

Na Klubowiczki w trakcie spotkania czekała również miła niespodzianka w postaci…krzyżówki! Hasłem był tytuł powieści, która będzie omawiana już na następnym, październikowym spotkaniu. Szarada była pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników spotkania i mają nadzieje, że to nie ostatnia taka atrakcja przygotowana przez pracowników biblioteki,

Bardzo dziękujemy za spotkanie i już serdecznie zapraszamy na następne, które odbędzie się w ostatnią środę kolejnego miesiąca, czyli 26 października 2022 r.

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 5:03:49
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij