Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

W sercu energooszczędnych okien Visco

Wtorek 4 maja 2021 1 komentarz

W nieocieplonych domach aż 18% ciepła ucieka przez same okna

Ramka dystansowa SWISSPACER jest sercem energooszczędnego okna. Znajduje się ona pomiędzy szybami zespolonymi okna i wraz ze środkiem osuszającym oraz szczeliwem tworzy idealną barierę, która utrzymuje mieszankę gazów uszczelniających wewnątrz, a wilgoć na zewnątrz okna. Każda ramka dystansowa SWISSPACER posiada 100% barierę gazoszczelną. Okna z dobrze wykonanymi szybami zespolonymi, wewnątrz których znajdują się ciepłe ramki dystansowe są wyjątkowo trwałe i pozwalają oszczędzać energię przez długie lata.

Doradcy w Firmie Visco zaproponują najlepsze rozwiązanie, pasujące do Twojej nowej inwestycji. Ciepłe ramki dystansowe dostępne są w wielu kolorach, dopasowanych do wybranej stolarki okiennej. 

Ciepłe ramki dystansowe zwiększą wydajność energetyczną Twoich nowych okien, pozwolą utrzymać przyjemną temperaturę wewnątrz pomieszczenia oraz pozwolą zapobiec skraplaniu się wilgoci na szybie, co często prowadzi do rozwoju pleśni i grzybów. 

Wątpliwości na temat planowanej nowej inwestycji w stolarkę okienną i drzwiową rozwieją nasi specjaliści. Wyślij zapytanie emailem lub umów się na spotkanie, 

SALON VISCO
ul. Niepodległości 7B,
66-470 Kostrzyn nad Odrą
+ 48 570 783 304 
kontakt@visco.net.pl
www.visco.net.pl


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 12 maja 2021 3:43:26
 • imieniny obchodzą:

  Joanna, Dominik, Pankracy

Ostatnie komentarze
 • Wystawa Grupy fotograficznej w Levicach

  WillieRak: такси цены https://xn--80aqf2ac.taxi/

  Poniedziałek 10 maja 2021

 • Nowoczesny rentgen w Słubicach

  ANNA CHROMA FINANSOWANIE: ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty...

  Czwartek 6 maja 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij