Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

W Słubicach powitamy wiosnę z Kasią Kowalską!

Wtorek 12 marca 2024 brak komentarzy

Wiosnę witamy w Lubuskiem nie tylko koncertowo. – Zapraszam też na bezpłatne badania profilaktyczne – zachęca marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński

Z wydarzeniami z cyklu „Lubuskie wita wiosnę!” odwiedzamy kolejne adresy w województwie. Koncertowe przystanki zrobiliśmy już w Gorzowie Wlkp. (wystąpił Andrzej Piaseczny), w Sulęcinie (Raz Dwa Trzy), w Bytomiu Odrzańskim (Stefano Terrazzino), w Krośnie Odrzańskim (kabaret Chyba, Muza Projekt).

Tym razem będziemy w Słubicach: w piątek, 15 marca 2024 r. o godz. 19.00 w Auli Collegium Polonicum – wystąpi Kasia Kowalska. 

Posłuchajmy gwiazdy, ale też zadbajmy o zdrowie

- Przed koncertem zapraszam mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne – zachęca Marszałek Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński, który wraz ze Starostą Powiatu Słubickiego Leszkiem Bajonem objęli wydarzenie patronatem.

Z bezpłatnych badań profilaktycznych będzie można skorzystać w foyer Collegium Polonicum w godz. 17.00-19.00. Badania organizują placówki: NZOZ Szpital im. prof. Z. Religi w Słubicach oraz Lubuski Specjalistyczny Szpital Kardiologiczno-Pulmonologiczny w Torzymiu (spirometria, saturacja, badania cukru i ciśnienia), a także Sanepid w Słubicach (nauka samobadania piersi dla kobiet i jąder dla mężczyzn).

Kasia Kowalska świętuje w tym roku 30-lecie ukazania się jej debiutanckiej płyty „Gemini”. To na niej i kolejnych albumach umieszczała kolejne piosenki, które stawały się przebojami. W 2023 r. artystka była gwiazdą Święta Województwa Lubuskiego w Żarach. Teraz zaprosiliśmy ją do Słubic. Dystrybucją bezpłatnych wejściówek zajmował się nasz partner wydarzenia – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Rozeszły się błyskawicznie!

Głównym organizatorem cyklu koncertów „Lubuskie wita wiosnę” jest Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 13 lipca 2024 18:14:19
  • imieniny obchodzą:

    Małgorzata, Ernest, Henryk

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij