Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Visco wyznacza nowe standardy w branży okiennej

Czwartek 8 kwietnia 2021 brak komentarzy

Budowa domu to wieloetapowy proces. Najpierw szukasz działki i projektu, następnie finansowania i wykonawców. Wiele czasu poświęcasz na znalezienie odpowiednich firm i instalatorów, którzy finalnie wybudują Twój wymarzony dom.

W zależności od złożoności projektu i jego komplikacji, wycenę stolarki okiennej i drzwiowej przygotujemy w maksymalnie kilka dni. Montujemy od kilkunastu lat, więc warto postawić na doświadczenie.

Nie zaprzątaj sobie głowy rodzajami profili, ilością komór i szybami. W trakcie spotkania przedyskutujemy wszystkie możliwe warianty wykonania Twojego projektu i dostosujemy rozwiązanie, które pozwoli na znalezienie najlepszych rozwiązań. U nas zamówisz również wszystkie niezbędne dodatki jak żaluzje fasadowe lub rolety, drzwi i bramę garażową. Umów się na rozmowę w salonie lub bezpośrednio u Ciebie na budowie. Pracujemy na terenie całej zachodniej polski.

SALON VISCO
ul. Niepodległości 7B,
66-470 Kostrzyn nad Odrą
+ 48 570 783 304 
kontakt@visco.net.pl
www.visco.net.pl


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 1 października 2023 4:13:04
 • imieniny obchodzą:

  Danuta, Igor, Remigiusz

Ostatnie komentarze
 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra : Nabídka půjček mezi jednotlivci Potřebujete úvěr na vaši stavbu, realitní projekt, založení vlastního podnikání, osobní činnost, máte přání dosáhnout,. Vy, kteří jste v...

  Piątek 29 września 2023

 • Skate Team Kowalów trzecim najszybszym klubem w Polsce!

  Manfred.Schartow@gmx.net: Ich bin sehr stolz auf Euch. Tolles Resultat von Anna beim Berlin -Marathon 2023. Auch Kinga hat eine Superzeit --einfach bardzo duze dobre........dobre duze bardzo.

  Środa 27 września 2023

Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij