Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Gmina Słubice weryfikuje groby. Celem jest kwalifikacja do likwidacji grobów opuszczonych i nieopłaconych.

Czwartek 8 kwietnia 2021 brak komentarzy

Gmina Słubice przystąpiła do przegląd cmentarza komunalnego w Słubicach. Celem przeglądu jest zakwalifikowanie do likwidacji grobów opuszczonych i nieopłaconych. 

W związku z powyższym Gmina Słubice zwraca się z prośbą do wszystkich opiekunów grobów i rodzin osób pochowanych na cmentarzu komunalnym w Słubicach o uregulowanie zaległych opłat cmentarnych związanych z grobem lub zarezerwowanym miejscem tj. opłaty za miejsce na 20 lat, bądź podanie informacji o chęci likwidacji grobu. Jeśli zaległe opłaty zostały dokonane prosimy o przedstawienie dowodów wpłat, faktur, rachunków itp. Nieopłacone groby i rezerwacje uznawane są jako miejsca WOLNE, na których można dokonywać pochówków, bez względu na to czy jest postawiony pomnik, skrzynia, krzyż itd.

Wysokości opłat cmentarnych ustalone są Uchwałą NR L/387/2018 Rady Miejskiej  w Słubicach z dnia 22 marca 2018 r. w sprawie ustalenia wysokości opłat  za korzystanie z cmentarza komunalnego w Słubicach dostępną w Urzędzie Miejskim w Słubicach oraz na stronach internetowych www.slubice.pl https://bip.slubice.pl/?a=11689 i www.bip.slubice.pl

Wszystkie sprawy związane z funkcjonowaniem cmentarza komunalnego opisuje Regulamin cmentarza komunalnego w Słubicach dostępny w Urzędzie Miejskim w Słubicach i na stronie internetowej www.slubice.pl https://bip.slubice.pl/?a=8836  a także na  cmentarzu komunalnym.

W powyższych sprawach kontakt z Urzędem Miejskim w Słubicach,  ul. Akademicka 1, Wydział ds. Komunalnych i Ochrony Środowiska  – pok. nr 202, tel. 95 737 20 32, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 18 czerwca 2021 7:35:16
  • imieniny obchodzą:

    Elżbieta, Paula, Marek

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij