Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Testy sprawnościowe dla kandydatów do policji

Wtorek 8 lutego 2022 brak komentarzy

Słubiccy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Słubicach na sali Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji. Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego pokonał go szybko i bez trudności.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Policyjny instruktor w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizuje spotkanie  praktyczne, podczas którego będzie demonstrować technikę pokonywania wybranych elementów toru i służyć wszelką pomocą i poradą uczestnikom zajęć sportowych. Każdy z uczestników treningu będzie miał możliwość sprawdzić swoją kondycję podczas pokonywania toru przeszkód, jak również porozmawiać indywidualnie z instruktorem.

Zajęcia dla zainteresowanych odbędą się w dniu 18 lutego 2022 roku w godz. 18:00 - 21:00  przy ul. Sportowej  1 w Słubicach na sali Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

inf.pras. Komenda Powiatowa Policji w Słubicach / aspirant Agnieszka Kaczmarek


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 13 lipca 2024 17:34:45
  • imieniny obchodzą:

    Małgorzata, Ernest, Henryk

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij