Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Szukasz przedszkola? Znamy miejsce, które pokochają dzieci i rodzice!

Środa 29 grudnia 2021 brak komentarzy

Odkryj Niepubliczne Przedszkole Promet Kids w Kunowicach i przekonaj się, dlaczego warto zapisać tu swoje dziecko i edukować je poza zgiełkiem miasta

W położonych kilka kilometrów od Słubic Kunowicach znajduje się miejsce wyjątkowe. Tu, w otoczeniu ciszy, bliskości jeziora i lasu powstała placówka przyjazna dzieciom i ich edukacji -  Niepubliczne Przedszkole Promet Kids, które poza bliskością natury ma jeszcze wiele innych atutów. 

Niewątpliwą zaletą przedszkola są małe grupy – tutaj dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat bawią się wspólnie, w grupach nie większych niż 20 osób. A jest się gdzie bawić, gdyż do dyspozycji dzieci jest ponad 500 m² powierzchni, w tym dwie sale zabaw, dostosowane do różnego wieku podopiecznych. Są więc i zjeżdżalnie, i gumowe konstrukcje, trampoliny czy nawet tyrolka. Oczywiście dysponujemy miejscem na swobodną i pełną przygód edukację.

Pomieszczenie nie jest jednak jedynym miejscem, w którym podopieczni Promet Kids wspólnie spędzają czas. Opierając się na modelu skandynawskich opiekunowie starają się bowiem  spędzać sporą część dnia na świeżym powietrzu. Ułatwia to przestrzenny teren przed przedszkolem, znajdujące się na nim boisko i plac zabaw, a także możliwość spacerów do pobliskich terenów leśnych, gdzie rozegrała się już niejedna dziecięca przygoda!

W Promet Kids każde dziecko jest indywidualnością. Ze swoimi potrzebami i talentami, które są pielęgnowane i rozwijane. Placówka zapewnia stałą obserwację i opiekę psychologa, zajęcia z języków angielskiego i niemieckiego, a także z logorytmiki, sensoplastyki oraz przyrody i dziecięcej jogi. Wszystko po to, by rozwijać wszechstronnie, uczyć samodzielności i otwartości na świat. Jednocześnie będąc blisko i reagując na dziecięce potrzeby.  

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź placówkę w Kunowicach przy ulicy Dworcowej 28 lub na www.promet-kids.pl, aby zobaczyć jak dzieci bawią i uczą się każdego dnia wejdź na https://www.facebook.com/prometkids

Promet Kids zaprasza do dołączenia do ekipy małych odkrywców! 

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 14 sierpnia 2022 6:37:48
  • imieniny obchodzą:

    Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij