„Szkoła młodych patriotów” - wystawa pokonkursowa w Galerii OKNO
Czwartek 4 stycznia 2018 brak komentarzy
Serdecznie zapraszamy na wystawę prac plastycznych z Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach, które powstały w ramach udziału szkoły w ogólnopolskim konkursie pt „Szkoła młodych patriotów” Młodzież wykonała 33 prace w formie plakatu na temat: „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”. Podczas otwarcia wystawy, które odbędzie się 5 stycznia o godz. 11.00 w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród laureatom. Z ramienia szkoły koordynatorem całości konkursu składającego się z 9 elementów jest Agnieszka Umińska, za przeprowadzenie konkursu plastycznego na plakat Krystyna Bilińska.







A co Ty o tym myślisz?