System zarządzania ruchem petentów już działa
Poniedziałek 4 grudnia 2017 brak komentarzy
1 grudnia 2017 roku, w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w słubickim magistracie, uruchomiony został nowoczesny system zarządzania ruchem klientów.

Jak to działa?
"W praktyce wygląda to tak - wyjaśnia kierowniczka USC Alicja Cieślak. - "Najpierw pobieramy bilet z automatu,rezerwując tym samym miejsce w kolejce. W tym momencie zaawansowany system obsługi klienta zintegrowany z kolejkomatem dokonuje identyfikacji klienta i jego potrzeb.Dzięki temu, zanim klient podejdzie do pracownika, mamy już wiedzę z jaką sprawą przychodzi do urzędu i możemy się przygotować. Proces obsługi trwa więc znacznie krócej i jest satysfakcjonujący dla klienta" - podkreśla A. Cieślak.
Wprowadzenie tego systemu kosztowało 27 tys. zł.

inf.pras UM Słubice










A co Ty o tym myślisz?