Ruszyła pracownia Św. Mikołaja w Galerii OKNO
Poniedziałek 4 grudnia 2017 brak komentarzy
Malowany worek - to temat dzisiejszej zabawy w pracowni Św. Mikołaja w Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Galeria przygotowała 5 propozycji które pozwolą stworzyć oryginalne własnoręcznie prezenty i ozdoby świąteczne. Z oferty mogą skorzystać dzieci, babcie, rodzice, młodzież...

“To doskonały moment aby wspólnie i twórczo spędzić czas. Takie ozdoby i upominki wykonane samodzielnie na pewno uciesza bardziej niż te kupione w sklepie, bo będą po prostu wyjątkowe i od serca” - mówi Anna Panek-Kusz - kurator galerii
“Dziś robiliśmy torby Mikołaja. Uczestnicy duzi i mali malowali na torbach lnianych motywy świąteczne. Torby będą mogły umilić przedświąteczne zakupy lub być prezentem dla kogoś bliskiego. Były dzieci, młodzież, dorośli ze Słubic i Frankfurtu prawie 50 osób. To pierwsza z zaplanowanych 5 pracowni w Galerii OKNO - przed nami jeszcze:
05.12 Szyte pierniczki
06.12 Renifer św. Mikołaja
07.12 Figurek lepienie
08.12 Anioł dla Anioł" - wylicza A. Panek-Kusz

Galeria zapewnia wszystkie materiały. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego konieczne są wcześniejsze zgłoszenia. Koszt jednego warsztatu dla jednej osoby – 15 zł, dziecko + rodzic – 25 zł, karnet dla 1 osoby na wszystkie warsztaty – 60 zł. Zapisy : Anna Panek-Kusz, tel. 95 758 24 39 wew.14 lub 604 588 465, mail: galeriaokno@op.pl
foto: Joanna Korbus
GALERIA:



























A co Ty o tym myślisz?