Świąteczne kolędowanie z Wincentyńską Młodzieżą Maryjną w Słubicach
Środa 27 grudnia 2017 brak komentarzy

W noworoczny poniedziałek, 1 stycznia w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny w Słubicach będziemy mogli wraz z młodzieżą maryjną i jej przyjaciółmi świątecznie pokolędować.
Kogo zobaczymy na deskach kościoła?
"Nie chcemy za dużo zdradzać, ale rąbka tajemnicy możemy uchylić - mówi siostra Krystyna Koszut. Będziemy mogli usłyszeć w świątecznych aranżacjach m.in. Dzieci Maryi i młodzież maryjną. Wszystkich serdecznie zapraszamy, bądźcie tam z nami i śpiewajmy razem" - dodaje siostra.
1 stycznia, godzina 19:00
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny w Słubicach
wstęp wolny!









A co Ty o tym myślisz?