Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Nocna strzelanina i przemyt ponad 5 kg narkotyków w Słubicach

Środa 27 grudnia 2017 brak komentarzy

Jak informuje radio RMF FM dziś w nocy doszło do na przejściu granicznym w Słubicach do próby przemytu 5,3 kg tabletek extasy. Padły też strzały z broni palnej.

Podejrzany, 28 letni Artur S. próbował przekroczyć granicę w Słubicach. Tam na drodze stanęły mu policyjne samochody. W ostatniej chwili policjant uskoczył przed nadjeżdżającym przemytnikiem. Policja oddała za nim kilka strzałów, udało się przebić oponę i sprawca został zatrzymany, pomimo tego, ze jeszcze chwile kontynuował ucieczkę autem a później piechotą. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze CBŚP, którzy w roznych skrytkach w porzuconym samochodzie znaleźli 5,3 kg extazy. Współdziałało z nim jeszcze dwóch innych mężczyzn. Cała trójka na wniosek opolskiej prokuratury została aresztowana.

Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

więcej na RMF FM i tutaj

foto: Nadodrzański Oddział Sraży Granicznej


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 10:24:44
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij