Nocna strzelanina i przemyt ponad 5 kg narkotyków w Słubicach
Środa 27 grudnia 2017 brak komentarzy
Jak informuje radio RMF FM dziś w nocy doszło do na przejściu granicznym w Słubicach do próby przemytu 5,3 kg tabletek extasy. Padły też strzały z broni palnej.
Podejrzany, 28 letni Artur S. próbował przekroczyć granicę w Słubicach. Tam na drodze stanęły mu policyjne samochody. W ostatniej chwili policjant uskoczył przed nadjeżdżającym przemytnikiem. Policja oddała za nim kilka strzałów, udało się przebić oponę i sprawca został zatrzymany, pomimo tego, ze jeszcze chwile kontynuował ucieczkę autem a później piechotą. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze CBŚP, którzy w roznych skrytkach w porzuconym samochodzie znaleźli 5,3 kg extazy. Współdziałało z nim jeszcze dwóch innych mężczyzn. Cała trójka na wniosek opolskiej prokuratury została aresztowana.
Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.
więcej na RMF FM i tutaj
foto: Nadodrzański Oddział Sraży Granicznej







A co Ty o tym myślisz?