Stowarzyszenie po PROstu uczestniczyło w Eliminacjach Regionalnych Odysei Umysłu w Poznaniu
Poniedziałek 11 marca 2019 brak komentarzy
Dnia 09.03.2019 r. nasze trzy drużyny uczestniczyły w Eliminacjach Regionalnych Odysei Umysłu w Poznaniu.

W drużynach tych startowały dzieci i młodzież ze szkół z rejonu gminy Słubice oraz z Technikum Leśnego w Starościnie.
Poziom konkursu, z roku na rok rośnie. Startuje w nim wiele drużyn ze szkół i ośrodków „specjalizujących się” w Odysei Umysłu. Uczestnicy konkursu muszą wykazać się wysoką wiedzą i umiejętnościami w wielu dziedzinach, a w szczególności kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nimi problemów.
Drużyna startująca w pierwszej grupie wiekowej, w problemie 2 („Do zobaczenia w ukryciu”) awansowała do finału, który odbędzie się w Gdyni w dniach 29-30 marca 2019 r. Gratulujemy sukcesu!

inf.pras po PROstu







A co Ty o tym myślisz?