Polscy i Amerykańscy żołnierze zagrali razem w Rzepinie
Poniedziałek 11 marca 2019 brak komentarzy
Niesamowity, jedyny, niepowtarzalny...
Koncert połączonych orkiestr: Sił Powietrznych USA i Wojskowej z Żagania, to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń kulturalnych Rzepina w ostatnim czasie. Świetna muzyka i dobra zabawa, wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik.

Owacjom na stojąco nie było końca.
Na koncercie byli obecni przedstawiciele służb mundurowych na czele z generałem brygady Robertem Kosowskim - dowódcą 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej. Władze amerykańskie reprezentowała Konsul USA ds. prasy i kultury p. Amy Steinmann z Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.
I to wszystko działo się w Rzepinie.
Gratulujemy!

fot. Joanna Karbowska
inf.pras LO Rzepin




















A co Ty o tym myślisz?