Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Słubicki szpital na XVIII Forum Rynku Zdrowia

Wtorek 25 października 2022 brak komentarzy

24 i 25 października 2022 r. odbył się w Warszawie XVIII Forum Rynku Zdrowia. Tegoroczna edycja wydarzenia stworzyła wyjątkową okazję do wielowątkowej debaty o różnych aspektach funkcjonowania polskiej ochrony zdrowia działającej już nie tylko w dobie kolejnych fal epidemii, ale też w warunkach państwa przyfrontowego.

- Tworzymy szpital na miarę XXI wieku. I jesteśmy na najlepszej drodze ku temu - mówił w Warszawie starosta Leszek Bajon.

Można śmiało stwierdzić, że w ostatnim czasie słubicki szpital przeżywa swoisty renesans. Cieszy nowy SOR, pozyskiwana kadra medyczna, projekty dla mieszkańców czy nowoczesny sprzęt.

Co nie znaczy, że można osiąść na laurach. Dlatego starosta Leszek Bajon wraz z prezesem lecznicy Adamem Koniukiem rozmawiają w Warszawie o kolejnych szansach dla naszego szpitala.

Forum Rynku Zdrowia zebrało wielu wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Była też okazja do spotkania z Piotrem Bromberem, wiceministrem zdrowia.

tekst. W. Obremski/Starostwo Powiatowe w Słubicach

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 28 stycznia 2023 14:24:56
  • imieniny obchodzą:

    Walery, Radomir, Karol

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij