Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

[SZYBKI NEWS] - Kryty basen w Słubicach? Jednak!

Niedziela 1 kwietnia 2018 brak komentarzy

prima aprilis ;)

Z naszych ustaleń wynika, że cała inwestycja polegać będzie na zadaszeniu obecnego basenu w taki sposób, aby korzystać z niego całorocznie, także w okresach zimowych. “Zastanawiamy się, jak wykorzystać już istniejącą infrastrukturę Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do wykonania takiej inwestycji” - usłyszeliśmy podczas naszej rozmowy.

Jakie rozwiązania techniczne?

Basen byłby kryty kopułą, która w okresie letnim rozwijałaby się od środka do przeciwległych boków basenu w taki sposób, że ok. 80 % basenu byłoby na świeżym powietrzu.

“Obecnie wniosek o zgodę do do konserwatora zabytków jest w przygotowaniu, dołączamy także plan techniczny”.

Co z wieżą skoków?

“Niestety, na razie nie została ujęta w planach, wszystko jednak w rękach konserwatora, jak dostaniemy zielone światło, będziemy rozmawiać z projektantami, czy w jakiejś formie można będzie taką wieżę ująć w projekcie” - słyszymy.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 6 maja 2026 19:17:32
  • imieniny obchodzą:

    Judyta, Jan, Jurand

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij