Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przygraniczna plantacja marihuany zlikwidowana. Policjanci zatrzymali dwie osoby

Wtorek 25 sierpnia 2020 brak komentarzy

Słubiccy kryminalni zwalczający przygraniczną przestępczość narkotykową zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Na terenie jednego z kompleksów leśnych w powiecie słubickim policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzewów marihuany.

Policjanci kryminalni ze Słubic w toku pracy operacyjnej ustalili, że na terenie jednego z kompleksów leśnych w powiecie słubickim może znajdować się nielegalna plantacja konopi indyjskich. Wnikliwa analiza danych pozwoliła policjantom na precyzyjne ustalenia dotyczące miejsca nielegalnej uprawy marihuany oraz osób za to odpowiedzialnych.

Policjanci przygotowywali się zatem do realizacji, która miała miejsce w piątek (21 sierpnia). Na terenie kompleksu leśnego policjanci zabezpieczyli ponad 70 doniczek z sadzonkami nielegalnych roślin. Uprawa mogła dostarczyć znacznej ilości ziela konopi. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lat zajmujących się przestępczym procederem. Zatrzymani usłyszeli zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Inf pras. podkom. Magdalena Jankowska/KPP w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 20 kwietnia 2024 15:20:08
  • imieniny obchodzą:

    Agnieszka, Teodor, Czesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij