Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

„Przygoda w Wigilię” wśród książek

Środa 20 grudnia 2017 brak komentarzy

"Przygoda w Wigilię" - taka świąteczna przygoda mogła się dzisiaj przydarzyć tylko w bibliotece słubickiej:). Uczniowie kl. III z Koła Teatru i Recytacji "Bez Kurtyny" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach wystąpiły z przedstawieniem pt. "Przygoda w Wigilię", przygotowane pod kierunkiem Pani Haliny Samsonowicz. Na widowni zasiadły dzieci ze słubickich szkół podstawowych, które z zaciekawieniem oglądały występ młodych aktorów. Inscenizacja słowno-muzyczna umiliła wszystkim czas oczekiwania na Święta i jednocześnie przypomniała o bardzo ważnych wartościach, jakimi powinniśmy się w życiu kierować :). Miłość, przyjaźń, dobroć - o tym należy pamiętać, nie tylko od święta!


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 5:13:09
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij