„Przygoda w Wigilię” wśród książek
Środa 20 grudnia 2017 brak komentarzy
"Przygoda w Wigilię" - taka świąteczna przygoda mogła się dzisiaj przydarzyć tylko w bibliotece słubickiej:). Uczniowie kl. III z Koła Teatru i Recytacji "Bez Kurtyny" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach wystąpiły z przedstawieniem pt. "Przygoda w Wigilię", przygotowane pod kierunkiem Pani Haliny Samsonowicz. Na widowni zasiadły dzieci ze słubickich szkół podstawowych, które z zaciekawieniem oglądały występ młodych aktorów. Inscenizacja słowno-muzyczna umiliła wszystkim czas oczekiwania na Święta i jednocześnie przypomniała o bardzo ważnych wartościach, jakimi powinniśmy się w życiu kierować :). Miłość, przyjaźń, dobroć - o tym należy pamiętać, nie tylko od święta!







A co Ty o tym myślisz?