Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przed nami weekend atrakcji w Słubicach

Poniedziałek 5 lipca 2021 brak komentarzy

Rozpoczynamy cykl wydarzeń w ramach Letniego Grania w Słubicach!

W środę (7 lipca 2021 r.) rozpoczniemy muzycznym akcentem – warsztatami No Borders, które organizowane są przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz Messe und Veranstaltungs GmbH z Frankfurtu nad Odrą. Warsztaty są bezpłatne i potrwają do piątku, zwieńczeniem ich będzie koncert podsumowujący na Boisku Bocznym SOSiR. 

W czwartek (8 lipca 2021 r.) zapraszamy Państwa z dziećmi na Plac Bohaterów! Gdzie „Morskie Opowieści” odegrają aktorzy z Teatru Łata

Od piątku do niedzieli (9-11 lipca 2021 r.) na Boisku Bocznym nr 3 przy SOSiR zaparkują Food Trucki! Aby zatrzymać Was tam na dłużej, zapewnimy wiele atrakcji! 

W piątek odbędzie się „Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen”, koncert podsumowujący warsztaty No Borders, a na koniec zagra dla Państwa DJ. 

W sobotę zapraszamy już od godziny 11:00 rano na Wielkie gotowanie z Mateuszem Gesslerem! Razem postaramy się ustanowić rekord w gotowaniu zupy! O godzinie 14:00 rozpoczniemy polsko-niemiecką biesiadę muzyczną „Dziki zachód”! Aby utrzymać się w klimacie country po Biesiadzie zagra dla Was zespół Valley Road, a następnie Łukasz Łyczkowski 5 rano i DJ! 

W niedzielę SOSiR zaprasza na animacje sportowe dla dzieci! Dla dorosłych też się coś znajdzie… O 21:00 otwieramy Strefę Kibica! Razem obejrzyjmy Finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej na dużym ekranie!

W niedzielę również startuje Letnie Kino Plenerowe na Placu Bohaterów!


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 13 lipca 2024 17:39:52
  • imieniny obchodzą:

    Małgorzata, Ernest, Henryk

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij