Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Przed nami weekend atrakcji w Słubicach

Poniedziałek 5 lipca 2021 brak komentarzy

Rozpoczynamy cykl wydarzeń w ramach Letniego Grania w Słubicach!

W środę (7 lipca 2021 r.) rozpoczniemy muzycznym akcentem – warsztatami No Borders, które organizowane są przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz Messe und Veranstaltungs GmbH z Frankfurtu nad Odrą. Warsztaty są bezpłatne i potrwają do piątku, zwieńczeniem ich będzie koncert podsumowujący na Boisku Bocznym SOSiR. 

W czwartek (8 lipca 2021 r.) zapraszamy Państwa z dziećmi na Plac Bohaterów! Gdzie „Morskie Opowieści” odegrają aktorzy z Teatru Łata

Od piątku do niedzieli (9-11 lipca 2021 r.) na Boisku Bocznym nr 3 przy SOSiR zaparkują Food Trucki! Aby zatrzymać Was tam na dłużej, zapewnimy wiele atrakcji! 

W piątek odbędzie się „Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen”, koncert podsumowujący warsztaty No Borders, a na koniec zagra dla Państwa DJ. 

W sobotę zapraszamy już od godziny 11:00 rano na Wielkie gotowanie z Mateuszem Gesslerem! Razem postaramy się ustanowić rekord w gotowaniu zupy! O godzinie 14:00 rozpoczniemy polsko-niemiecką biesiadę muzyczną „Dziki zachód”! Aby utrzymać się w klimacie country po Biesiadzie zagra dla Was zespół Valley Road, a następnie Łukasz Łyczkowski 5 rano i DJ! 

W niedzielę SOSiR zaprasza na animacje sportowe dla dzieci! Dla dorosłych też się coś znajdzie… O 21:00 otwieramy Strefę Kibica! Razem obejrzyjmy Finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej na dużym ekranie!

W niedzielę również startuje Letnie Kino Plenerowe na Placu Bohaterów!


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 3 grudnia 2021 14:12:34
 • imieniny obchodzą:

  Franciszek, Hilary, Ksawery

Ostatnie komentarze
 • Piłkarski Laur

  MichaelInvat: У Нас скидки круглый год! HoOkAh MaGic наш официальный бренд Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт и...

  Piątek 3 grudnia 2021

 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra: seriózní nabídka půjčky na vánoční večírek Dobrý den, abych vám pomohl překonat různé finanční starosti na vánoční večírek a oslavy konce roku a bezproblémově čelit vašim...

  Środa 1 grudnia 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij