Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Panie z całego powiatu spotkały się, by celebrować swoje święto!

Piątek 10 marca 2023 brak komentarzy

Życzenia, fantastyczny recital uczniów słubickiej Szkoły Muzycznej, a także róża dla każdej pani i oczywiście poczęstunek – tak było dzisiaj w starostwie, podczas obchodów Powiatowego Dnia Kobiet, na które zaprosił starosta Leszek Bajon wraz z przewodniczącą Rady Kobiet Kazimierą Jakubowską.

Można śmiało stwierdzić, że pojawiły się u nas przedstawicielki płci pięknej, które mają niebagatelny wpływ na życie mieszkańców regionu. I to pod wieloma względami - wystarczy wymienić choćby kulturowe, zdrowotne, społeczne, a także edukacyjne czy samorządowe.

- Dzień ten jest wspaniałą okazją, by przypomnieć o prawach kobiet. One istnieją i z całą stanowczością powinny być przestrzegane – zaznaczał starosta. Towarzyszyli mu: wicestarosta Robert Włodek, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza, jego zastępca Ryszard Chustecki oraz członek zarządu powiatu Damian Utracki.

- To przyjazny samorząd. Trzeba dodać, że to jedyny powiat w województwie, w którym działa Rada Kobiet – podkreślała jej szefowa Kazimiera Jakubowska.

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze. Dziękujemy im za przyjęcie zaproszenia, a uczniom i nauczycielom Szkoły Muzycznej - za wspaniały koncert

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na profilu facebookowym Starostwa.

inf.pras./media: Starostwo Powiatowe w Słubicach / Wojciech Obremski


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 13 lipca 2024 17:58:59
  • imieniny obchodzą:

    Małgorzata, Ernest, Henryk

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij