Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Od poniedziałku autostrada A12 zostanie zamknięta z powodu uszkodzeń

Środa 17 listopada 2021 2 komentarze

Strona niemiecka w Polsko-Niemieckim Centrum Współpracy Służb Granicznych Policyjnych i Celnych w Świecku przekazała informację wg której od dnia 22.11.2021 r. od godz. 08:30 do dnia 25.11.2021 r. do godziny 16:00 ze względu na prace budowlane przewidziane jest całkowite zamknięcie autostrady BAB 12 (A12) na odcinku Frankfurt Oder West do granicy z RP.
W praktyce oznaczać to będzie brak możliwości wjazdu w/w autostradą do RP w tym okresie. Wg informacji otrzymanych od strony niemieckiej wskazany okres może ulec wydłużeniu a objazdy dla samochodów ciężarowych udających się do RP zorganizowane zostaną poprzez byłe dpg Forst/Olszyna. Samochody osobowe przejście graniczne Słubice/Frankfurt. (zjazd Ffo West). W tych dniach we Frankfurcie nad Odrą i Słubicach należy spodziewać się wielu utrudnień,  wzmożonego ruchu i korków.

Powodem zamknięcia autostrady podanym przez Autobahn GmbH są "poważne uszkodzenia drogi na A12 w obszarze budowy". Od prawie ośmiu miesięcy ruch w kierunku Polski odbywa się po utwardzonym poboczu starej betonowej jezdni z powodu prac budowlanych.

Źródło: www.ls.brandenburg.de/ls/de/

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 1 grudnia 2022 3:47:59
  • imieniny obchodzą:

    Natalia, Blanka, Eligiusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij