Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Nowe przedszkole, nowa jakość edukacji – w Kunowicach powstaje Promet Kids!

Niedziela 20 czerwca 2021 brak komentarzy

Każdemu rodzicowi marzy się placówka do której jego dziecko chodziło będzie z ochotą i z której wyjdzie z nowymi umiejętnościami. Właśnie takie miejsce powstaje w Kunowicach – w budynku Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta od września rusza przedszkole Promet Kids. Rekrutacja trwa i warto się pospieszyć, bo w placówce jest tylko 25 miejsc.

Nowe przedszkole to świetnie przystosowany obiekt, z miejscem na edukację, odpoczynek oraz dużą dodatkową salą zabaw z ciekawą i wspierającą aktywność fizyczną konstrukcją. Zjeżdżalnie, trampolina, fontanna z kulkami, miękkie labirynty – wszystko to, co dzieci kochają pokonywać. Dodatkowo rozległy teren zewnętrzny z placem zabaw i dostępem do zieleni.

W placówce opiekę (w godzinach 6:30 -16:30) znajdą dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Misją przedszkola jest indywidualne podejście i szacunek do każdego dziecka. Każde dziecko jest inne i ma swoje potrzeby. Naszym zadaniem będzie te potrzeby rozpoznać i im sprostać, a przy tym nauczyć samodzielności i szacunku dla każdego człowieka. Planujemy mnóstwo przygód na świeżym powietrzu oraz liczne zajęcia dodatkowe, wśród których znajdą się m.in. logorytmika, joga dla dzieci, sensoplastyka czy zajęcia przyrodnicze – wylicza założycielka przedszkola Agata Ilcewicz-Kryger. 

Przedszkole bazuje na elementach edukacji Montessori, Pozytywnej Dyscyplinie oraz nastawionym na bliski i częsty kontakt z naturą - modelu skandynawskim. Nasza kadra pedagogiczna, to przede wszystkim wspierający obserwatorzy, którzy towarzyszą dzieciom w ich emocjonalnej i pełnej odkryć podróży. Naczelnymi wartościami jakimi się kierujemy są: szacunek, mądrość, radość, pasja i rozwój – dodaje Agata Ilcewicz-Kryger. 

Promet Kids to pasja do edukacji i miłość do dzieci. To przedszkole (ale i fundacja o tej samej nazwie!), które pokochają dzieci i ich rodzice, bo tu po prostu każdy będzie czuł się ważny. Warto wejść na www.promet-kids.pl i poznać ofertę placówki. Zachęcamy także do polubienia profilu na Facebooku. A wszystkie dzieci i ich rodziców już dziś zapraszamy na dzień otwarty, który zaplanowano na 21 czerwca (godzina 17:00). 

Właśnie otwierają się drzwi do nowej jakości edukacji. Wystarczy wejść! 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 3:51:17
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij