Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Niepełnosprawny słubiczanin Kacper, poruszający się na wózku, został zaczepiony i uderzony. Matka prosi o pomoc w ustaleniu świadków zdarzenia.

Piątek 7 stycznia 2022 2 komentarze

Niepełnosprawny słubiczanin Kacper, poruszający się na wózku, został zaczepiony i uderzony. Matka prosi o pomoc w ustaleniu świadków zdarzenia.

Apel o całym zajściu i wezwanie do ustalenia przebiegu zdarzenia zamieściła na swoim profilu mama Kacpra, Pani Jagoda. W informacji czytamy: Proszę o pomoc Słubice

Dzisiaj czyli 5 stycznia około godziny 14:00 koło Szkoły Podstawowej nr 3, mój syn, Kacper został zaczepiony i uderzony. Jeżeli są świadkowie tego zdarzenia bardzo proszę o kontakt. Kacper jest osobą niepełnosprawną i porusza się na wózku inwalidzkim, więc nawet nie miał możliwości ucieczki i obrony. Bardzo proszę o pomoc.

Znamy tego pana, to osoba znana policji. Mama Kacpra złożyła zawiadomienie, obecnie prowadzimy czynności pod kątem naruszenia nietykalności cielesnej z art. 217 kodeksu karnego – przekazała Naszym Słubicom - Agnieszka Kaczmarek, rzecznik prasowy KPP w Słubicach.

Wczoraj mama Kacpra poinformowała, że Kacper czuje się już dobrze. To dzięki Wam  wie, że ma wiele osób które życzą mu dobrze. Wie też, że nie pozwolicie zrobić mu krzywdy. Wszystko zgłoszone odpowiednim służbom. Jestem pewna, że sprawca już więcej nie zbliży się do Kacpra.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 14 sierpnia 2022 6:33:13
  • imieniny obchodzą:

    Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij