Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Nie siłuj się ze smogiem. Postaw na ekologiczny gaz ziemny!

Sobota 17 października 2020 brak komentarzy

Obecnie trwa promocja dotycząca gazu ziemnego od EWE. W promocji można uzyskać zwolnienie z abonamentu aż na 2 lata oraz dodatkowo otrzymać voucher do sklepu sportowego DECATHLON! Tylko do 31 października! Sprawdź szczegóły na www.walczymyzesmogiem.ewe.pl  

Aby skorzystać z promocji wystarczy do 31 października br. podpisać z EWE umowę o przyłączenie do sieci gazowej oraz sprzedaż gazu. W tym celu wystarczy wypełnić wniosek online na www.walczymyzesmogiem.ewe.pl, na której znajdują się także szczegóły promocji. 

Gaz ziemny to jedno z najbardziej ekologicznych źródeł ogrzewania. Korzystając z tego paliwa automatycznie przyczyniasz się do aktywnej walki o zdrowsze powietrze – dla siebie, dla bliskich i dla przyszłych pokoleń.

EWE to działający od ponad 20 lat w Polsce niezależny dostawca gazu, posiadający aż 1772 km własnych sieci gazowych. Dostarcza gaz do ponad 24 tys. klientów indywidualnych i firm, w 50 gminach na terenie 6 województw. Przez cały okres działalności, poprzez dostarczanie ekologicznego źródła energii jakim jest gaz ziemny, EWE ograniczyło emisję szkodliwych związków do atmosfery – w przypadku CO2 o około 1 396 506 ton, a pyłów o 12 533 ton. 

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 30 września 2022 15:00:58
  • imieniny obchodzą:

    Wera, Zofia, Honoriusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij