Kochajcie mnie, mamo i tato
Wtorek 20 kwietnia 2021 brak komentarzy
Zwracacie uwagę na "ideowe" billboardy?
Plakaty z napisem "Kochajcie mnie, mamo i tato", mające na celu zwrócić uwagę na trudną sytuację rodzinną wielu nastolatków LGBT+ w Polsce pojawły się także w Słubicach. Ich twórcy zebrali prawie 600 tysięcy złotych i za tę sumę oplakatowali ponad 100 miast w całej Polsce (w tym Słubice).
Zdaniem organizatorów akcji plakatowania najważniejsze jest to, żeby w pierwszej kolejności rodzice kochali swoje dziecko. Niestety – coś, co powinno być oczywiste, w przypadku dzieci LGBT+ wcale nie jest normą.
88% wyoutowanych nastolatków LGBT+ nie jest akceptowanych przez swoich ojców.
75% wyoutowanych nastolatków LGBT+ nie jest akceptowanych przez swoje matki.
70% nastolatków LGBT+ ma myśli samobójcze.







A co Ty o tym myślisz?