Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Kochajcie mnie, mamo i tato

Wtorek 20 kwietnia 2021 brak komentarzy

Zwracacie uwagę na "ideowe" billboardy?

Plakaty z napisem "Kochajcie mnie, mamo i tato", mające na celu zwrócić uwagę na trudną sytuację rodzinną wielu nastolatków LGBT+ w Polsce pojawły się także w Słubicach. Ich twórcy zebrali prawie 600 tysięcy złotych i za tę sumę oplakatowali ponad 100 miast w całej Polsce (w tym Słubice).

Zdaniem organizatorów akcji plakatowania najważniejsze jest to, żeby w pierwszej kolejności rodzice kochali swoje dziecko. Niestety – coś, co powinno być oczywiste, w przypadku dzieci LGBT+ wcale nie jest normą.

88% wyoutowanych nastolatków LGBT+ nie jest akceptowanych przez swoich ojców.

75% wyoutowanych nastolatków LGBT+ nie jest akceptowanych przez swoje matki.

70% nastolatków LGBT+ ma myśli samobójcze.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 26 czerwca 2026 5:46:38
  • imieniny obchodzą:

    Paulina, Jan, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij