Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Gmina pozyskała grunty na boisko sportowe przy budowanej szkole w Kunowicach‍️

Poniedziałek 19 kwietnia 2021 brak komentarzy

Jak informuję Urząd Miejski w Słubicach, gmina Słubice pozyskała grunty na boisko sportowe przy budowanej szkole w Kunowicach‍️.

– To blisko 44 arowa działka, którą przeznaczymy na boisko dla uczniów, plac zabaw dla dzieci przedszkolnych i teren rekreacyjny- mówi burmistrz Mariusz Olejniczak, który podpisał dziś umowę z dyrektorem gorzowskiego oddziału Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Sebastianem Pieńkowskim. Działka o której piszemy została przekazana nieodpłatnie przez KOWR ma wartość ponad 135 tys. zł.

- Gmina zabiegała o ten teren, ponieważ zależało nam, żeby oprócz sali sportowej, którą wybudowaliśmy kilka lat temu, uczniowie mieli też do dyspozycji tereny rekreacyjne i sportowe na wolnym powietrzu - mówi burmistrz. Dodaje też, że bardzo go cieszą postępy w pracach przy budowie nowej szkoły. - Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem dzięki czemu przyszły rok szkolny uczniowie powinni zacząć w nowoczesnej placówce, na którą przeznaczamy 12 mln zł. Jest ona budowana w technologii modułowej, która pozwala znacznie skrócić czas realizacji inwestycji.

inf.pras Gmina Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 12 maja 2021 4:12:53
 • imieniny obchodzą:

  Joanna, Dominik, Pankracy

Ostatnie komentarze
 • Wystawa Grupy fotograficznej w Levicach

  WillieRak: такси цены https://xn--80aqf2ac.taxi/

  Poniedziałek 10 maja 2021

 • Nowoczesny rentgen w Słubicach

  ANNA CHROMA FINANSOWANIE: ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty...

  Czwartek 6 maja 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij