Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Kebab ulubionym daniem mieszkańców Słubic!

Wtorek 27 czerwca 2023 2 komentarze

Od września 2022 roku mieszkańcy Słubic korzystają z platformy Glovo. Dzięki aplikacji mogą zamówić posiłki z lokalnych restauracji zarówno do domu jak i do pracy. Spośród kuchni świata, dostępnych w Glovo w Słubicach największym zainteresowaniem cieszy się kuchnia bliskowschodnia, a na liście ulubionych dań najwyżej plasuje się kebab. 

W Słubicach rozpoczęło działalność we wrześniu 2022 roku. Poprzez aplikację lokalna społeczność może zamówić danie z ulubionej restauracji z dostawą do domu lub biura, ale również artykuły spożywcze, akcesoria domowe czy kosmetyki.

King Nazar Kebab. Dogan Aydin ulubioną restauracją w Słubicach.

Mieszkańcy na mapie kulinarnej Słubic bez wątpienia pokochali restaurację King Nazar Kebab. ogan Aydin mieszczącą się przy ul. Placu Przyjaźni 16. Użytkownicy aplikacji dokonują średnio 100 zamówień w tygodniu z tej restauracji, a jej menu oparte jest przede wszystkim na smakach kuchni bliskowschodniej. Ulubionym daniem klientów restauracji jest kebab. Ale to nie jedyna restauracja, z którą w tym mieście współpracuje Glovo. Na liście partnerów Glovo znajdziemy także lokale: Delta Bar, Royal Kebab, Obiady Perlik, Portofino Bistro, Restauracja Portfino, Pizzeria "Krowa i Kurczak", Gospoda Swojskie Jadło.

Co czwarta restauracja w Polsce jest już w Glovo

Glovo to aplikacja łącząca restauracje, sklepy, kurierów oraz użytkowników, a w całej Polsce pobrano ją już ponad 4 miliony osób. W ten sposób Glovo dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Jednocześnie, już co czwarta restauracja w Polsce jest dostępna w aplikacji, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty dań. 

- W Glovo dostrzegamy coraz większe zainteresowanie dostawami jedzenia, zakupów spożywczych czy nawet produktów z nowych kategorii. W 2022 roku Polska, obok Rumunii i Hiszpanii, znalazła się wśród 3 krajów z największą liczbą zamówień spożywczych w Glovo - a globalnie najczęściej zamawianymi produktami jest woda butelkowana, piwo oraz banany. Jesteśmy także w czołówce krajów z największą liczbą zamówień potraw wegetariańskich. Najpopularniejsza w Glovo jest kuchnia bliskowschodnia, chociaż dostrzegamy, że coraz więcej osób zamawia dania z kuchni polskiej - mówi przedstawiciel Glovo. - Z radością obserwujemy także rozwój naszych partnerów, którzy zdecydowali się na rozszerzenie swojej oferty na dostawy przez Glovo. Dla części z nich zamówienia online to pierwsze doświadczenie w sprzedaży online, a także szansa na wygenerowanie dodatkowego przychodu - dodaje. 

Na bazie danych z 2022 r. Glovo przewiduje, że w ciągu nadchodzących 12 miesięcy w branży delivery kluczowymi trendami będą potrawy wegetariańskie, zakupy spożywcze oraz nowe kategorie na polskim rynku, takie jak dostawy kwiatów, książek, artykułów papierniczych, kosmetyków czy produktów dla zwierząt domowych. 

Rosnący trend zakupów niespożywczych potwierdza także możliwość zamówienia “Cokolwiek” w aplikacji Glovo. Dzięki niej użytkownicy mogą napisać dokładnie czego potrzebują i z jakiego sklepu, a kurier dostarczy wybrane przedmioty. I tak, do najciekawszych zamówień w 2022 r. należy zaliczyć: zegarek z ukrytą mini kamerą, 100 wkładów do bitej śmietany oraz tarcza diamentowa 400 mm i otwornica diamentowa.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 2 marca 2024 17:25:28
  • imieniny obchodzą:

    Halszka, Helena, Radosław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij