Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Jak radzić sobie z emocjami gdy jest ich tak wiele?

Piątek 5 listopada 2021 brak komentarzy

Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcące w Słubicach  w ramach Projektu Fundacji Mind odbyły się warsztaty dla nastolatków. W warsztatach wzięły udział  klasy pierwsze Warsztaty odbyły się pod hasłem "Nie jestem kim powinienem być, nie jestem, kim mam być, ale nie jestem już tym kim byłem." 

Podczas warsztatów młodzież zapoznała się z tematem dorastania i emocji jakie w tym czasie każdy nastolatek przeżywa. Pracowali nad własnymi przekonaniami i emocjami, które mają wpływ na podejmowane przez nich decyzje. Rozpoznawanie swoich uczuć jak i uczuć innych, a w szczególności uczuć rówieśników i odpowiednie reagowanie na nie to umiejętności niezbędne do rozwoju młodego człowieka i utrzymania przyjaźni oraz zdrowych relacji co w tym czasie jest jedną z ważniejszych potrzeb nastolatka.  

“Moim zdaniem takie spotkania z młodzieżą są potrzebne , ponieważ w tym czasie młody człowiek bywa zagubiony. Nie zawsze wie jak sobie z emocjami poradzić , jak je regulować aby w relacjach z innym i samym ze sobą dobrze się czuć. A z drugiej strony znajduje odpowiedzi na tak ważne pytania jak: Kim jestem?, Dokąd zmierzam? i co chce osiągnąć” mówi współprowadząca warsztaty Edyta Maliczak, Coach & Trener Relacji Edyta Maliczak. Podczas warsztatu młodzież była bardzo aktywna o czym świadczy mnogość zadawanych pytań.

zdjęcia: Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 2 marca 2024 17:19:30
  • imieniny obchodzą:

    Halszka, Helena, Radosław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij