Jak będą wyglądały kontrole straży granicznej na moście granicznym w Słubicach?
Wtorek 30 marca 2021 brak komentarzy
Z informacji podanych przez rzecznik prasową Nadodrzańskiego Oddziału Strazy Granicznej w Krośnie Odrzańskim - major Joannę Konieczniak wynika, że kontrole będą wyrywkowe, polegać będą na sprawdzeniu dokumentów i testów, nie bedzie kart lokalizacyjnych, a osoby które są uprawnione do przekroczenia granicy, nie spełniające wymogów (rozporządzeń) proszone będą o zgłaszanie się do Sanepidu. Nie bedzie także wystawionego dużego namiotu pełniącego centrum kontroli. Straż Graniczna wraz z samochodem bedzie stać przed wjazdem na most po stronie Słubic. Celem nadrzędnym jest ograniczenie ruchu i przepływu osób związanych z tzw. "turystyką zakupową"







A co Ty o tym myślisz?