Intensywny wakacyjny kurs językowy dla seniorów: każdy początek jest trudny - język sąsiada natomiast jest łatwy!
Poniedziałek 11 lipca 2022 brak komentarzy

Intensywny wakacyjny kurs językowy dla seniorów: każdy początek jest trudny - język sąsiada natomiast jest łatwy!
Arle gGmbH serdecznie zaprasza seniorów na intensywny kurs języka niemieckiego i polskiego w ramach projektu "Polsko-Niemiecka Akademia Seniora 2022-otwarci na przyszłość "
Chcesz szybko i intensywnie nauczyć się języka sąsiada? W takim razie nasz intensywny kurs jest właśnie dla Ciebie.
Dzięki naszym dostosowanym dla seniorów lekcjom, radość z nauki języka niemieckiego i polskiego jest zagwarantowana! Seniorzy w tandemie polsko- niemieckim bedą ćwiczyć podstawowe umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania a przede wszystkimn wzajemnie komunikować.
Interesujące? Zgłoś się na kurs:
Kiedy: wtorek-piątek, 12-15 lipca 2022 r., godz. 9.00-12.00. Gdzie: CityTREFF,Slubicer Str.8, Frankfurt nad Odrą
Wydarzenia są dwujęzyczne i bezpłatne.
Prosimy o zapisy mailowo info@arle-ffo.de lub pod numerem telefonu +49 151 43 14 35 76.
Szczegóły odnośnie tego i pozostałych wydarzeń znajdą
Państwo na stronie www.arle-ffo.de
Polsko-Niemiecka Akademia Seniorów dofinansowana jest z Funduszu Małych Projektów (FMP) w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Polska-Brandenburgia 2014-2020, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).
A co Ty o tym myślisz?