Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Zwiększ poczucie pewności siebie, uzyskaj umiejętność budowania relacji, zbuduj poczucie własnej wartości, zacznij osiągać swoje cele, pokochaj samego siebie

Poniedziałek 24 stycznia 2022 brak komentarzy

Edyta Maliczak - coach personalny i trener relacji pomoże Ci osiągnąć ten cel

Zwiększ poczucie pewności siebie, uzyskaj umiejętność budowania relacji, zbuduj poczucie własnej wartości, zacznij osiągać swoje cele, pokochaj samego siebie. 

Edyta Maliczak - coach personalny i trener relacji pomoże Ci osiągnąć ten cel. 

W mojej długoletniej pracy służę dobrym ramieniem i pomocnym wsparciem. Towarzyszę ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Pomagam budować poczucie własnej wartości, co przyczynia się do poprawienia relacji moich klientów z otoczeniem oraz zwiększenia poczucia pewności siebie, umiejętności budowania relacji, pokochania swojej osoby oraz osiągnięcia swoich celów.

Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny. Skupiam się na znajdowaniu rozwiązań. Potrafię wspólnie z rodzicami jak i parami czy partnerami podnieść efektywność ich wzajemnych relacji oraz relacji z dziećmi. Sprawić, żeby ich życie rodzinne wskoczyło na nowy tor, dzięki czemu oni sami czy ich dzieci będą mogły rozwijać się w jak najlepszym dla siebie środowisku. 

Czym jest coaching? Jak pomagam?

Coaching koncentruje się na przyszłych możliwościach, a nie na minionych błędach. Coaching uwalnia ludzki potencjał maksymalizowania własnej efektywności. Coaching, jako alternatywny sposób do innych metod zwiększania świadomości, wydobywa i uwypukla unikalne cechy ciała i umysłu każdej osoby, jednocześnie budując samodzielność, odpowiedzialność i wiarę we własne możliwości jednostki.

Podczas sesji zwracam uwagę na nieprzepracowane negatywne doświadczenia z różnych etapów życia, które w widoczny sposób wpływają na ich teraźniejszość. Dlatego tak ważne jest spełnianie potrzeb by wywrzeć tę pozytywną zmianę.

W czasie spotkań przekazuję wiedzę, którą uzyskałam w długoletniej pracy. Moje doświadczenia życiowe mają również ogromny wpływ na jakość moich usług. Jako trener uczę umiejętności praktycznych, konkretnych kompetencji. Co przyczynia się do poprawienia jakości życia osobistego i zawodowego, zwiększenia prestiżu i uznania społecznego, poprawienia relacji partnerskich.

Moje motto: "Twoje życie nie poprawi się przez przypadek. Poprawi się, gdy zaczniesz je faktycznie zmieniać"  - Jim Rohn

Jeżeli chcesz przenieść swoje życie na nowy poziom to dobrze trafiłeś Spotkajmy się i ustalmy kierunek Twojej podróży. Ustalmy dokąd ona Cię doprowadzi, jakie są Twoje cele i marzenia. I od czego trzeba zacząć ich realizację?

W ofercie moich usług znajdziesz:

- coaching indywidualny

- coaching grupowy

- coaching relacji partnerskich

- coaching rodzicielski

- coaching kariery

- warsztaty dla dzieci 

- warsztaty dla nastolatków 

- warsztaty dla dorosłych

- szkolenia

Edyta Maliczak Coach i Trener Relacji

ul. Wojska Polskiego 111 B

69-100 Słubice

tel. 503 117 985

e-mail: edyta@maliczak.coach

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 28 stycznia 2023 14:54:35
  • imieniny obchodzą:

    Walery, Radomir, Karol

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij