Znany słubicki społecznik kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Miał 3,5 promila
Piątek 20 grudnia 2019 brak komentarzy
Wczoraj (19.12.2019 r.) w godzinach wieczornych (około godziny 21:00) kierujący samochodem osobowym marki Chrysler 46.letni słubiczanin został zatrzymany do rutynowej kontroli w centrum Słubic (przy parku z fontanną/plac Bohaterów).
Kierujący pojazdem wg świadków zdarzenia nie był w stanie wysiąść z samochodu a kiedy mu się to udało ledwo stał na nogach. Badanie przez policję wykazało 3,5 promila. Samochód zabezpieczyła osoba postronna. Mężczyzna został zwolniony do domu, w najbliższym czasie zostaną postawione mu zarzuty z art. 178a Kodeksu Karnego „prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego”. Grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy ww. mężczyzna ma taki problem - w przeszłości był już zatrzymywany za jazdę na "podwójnym gazie"







A co Ty o tym myślisz?