Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Zagadki, tajemnice i odkrycie prawdy z „Dziewczyną z Brooklynu” Guillaume Musso

Czwartek 28 kwietnia 2022 brak komentarzy

W  środowe popołudnie (27.04.2022 r.) odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawiana była powieść Guillaume Musso - „ Dziewczyna z Brooklynu”. Książka ta przedstawia historię Raphaela i  Anny. Podczas romantycznego weekendu para zakochanych spędza miło czas. W trakcie kolacji Anna wyjawia narzeczonemu swoją tajemnicę z przeszłości. Kobieta pokazuje mu drastyczne zdjęcie przedstawiające czyn, którego się dopuściła, zszokowany mężczyzna odchodzi bez słowa i rusza przed siebie, żeby odetchnąć. Kiedy wraca, Anny już nigdzie nie było. Gdzie się podziała? Jaką tragiczną przeszłość ukrywa jego narzeczona? Fabuła książki dotyczy odszukania Anny i rozwikłania zagadki jej przeszłości.

Guillaume Musso od lat utrzymuje się na pierwszym miejscu wśród francuskich pisarzy, a jego książki trzymają w napięciu od początku do końca. W omawianej książce również pojawiło się wiele zagadek, tajemnic, na które chcieliśmy szybko poznać odpowiedzi. Ten thriller psychologiczny wywołał wiele emocji u uczestników spotkania. Przekonujemy się, że czasami osoba, którą znamy i kochamy skrywa bolesne dla wszystkich sekrety. Jest to powieść  przeznaczona dla miłośników thrillerów, zagadek i tajemniczych zwrotów akcji. Warto samemu sięgnąć po tę lekturę i przekonać się, jak potoczą się losy bohaterów książki.

 

Następne spotkanie odbędzie się 25 maja 2022 roku i przedmiotem dyskusji będzie książka Anny Robak – Reczek – „Odzyskanie”

Bardzo dziękujemy za spotkanie i serdecznie zapraszamy na następne.

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 20 maja 2022 22:09:05
  • imieniny obchodzą:

    Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij