Za nami świąteczne kolędowanie z Wincentyńską Młodzieżą Maryjną w Słubicach
Wtorek 2 stycznia 2018 brak komentarzy
Coroczna tradycja wspólnego, rodzinnego śpiewania kolęd miała miejsce w Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Słubicach. Po noworocznej, wieczornej mszy świętej, dokładnie 1 stycznia mogliśmy usłyszeć wiele znanych kolęd w tradycyjnych jak i nowych aranżacjach. Wincentyńska Młodzież Maryjna i Dzieci Maryi spisał się na medal a towarzyszący artystą zespół muzyczny dał pokaz swoich wielkich możliwości.
Ksiądz proboszcz, Tomasz Partyka otwierając koncert kolęd powiedział: “Uwielbiamy kolędy, lubimy kolędy, cieszymy się kolędami, tęsknimy za nimi i innymi utworami religijnymi a ten koncert to już tradycja, która rózne przybierała formy w różnych terminach a dzisiejszy koncert stał się koncertem noworocznym, żeby tak wejść w nowy roku z bożym błogosławieństwem.”
Zapraszamy do zapisu transmisji “na żywo” Pportal NaszeSlubicePL był patronem medialnym tego wydarzenia:







A co Ty o tym myślisz?