Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Za nami XIX Majowy Festyn Wincentyński [FOTO] [VIDEO]

Piątek 4 maja 2018 brak komentarzy

Za nami XIX Majowy Festyn Wincentyński.

W tym roku poranna pogoda nie zapowiadała słonecznego popołudnia. Jednak na Festyn majówkowy aura była wprost wymarzona. Na boisku szkolnym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Słubicach zebrali się organizatorzy XIX Majowego Festynu Wincentyńskiego, czyli Parafia NMP Królowej Polski oraz zespoły artystyczne, taneczne i muzyczne. Nie zabrakło licznych atrakcji dla dzieci - były dmuchane zamki, trampoliny, przejazd quadem straży pożarnej, malowanie twarzy, loteria fantowa i wiele wiele innych. Mieliśmy możliwość obejrzenia występów przedszkolaków oraz dzieci ze słubickich szkół, wysłuchać prezentacji lokalnych zespołów oraz gwiazdy majowego festynu - “Małego TGD”

Oprócz sceny artystycznej liczne stoiska gastronomiczne oferowały przysmaki z grilla oraz domowe wypieki i inne przekąski.

W tym roku dochód uzyskany ze sprzedaży losów przeznaczony zostanie na zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci Maryi z Parafii NMP Królowej Polski.

Galeria autorstwa Bogusława Adamowicza - serdecznie dziękujemy za rewelacyjne i piękne zdjęcia

Zapisy video i relacji video NaszeSlubicePL:

O artystyczne występy zadbały następujące jednostki i instytucje:

Przedszkole Samorządowe Nr 2 „Pinokio”  w tańcu  „Chodzony” + piosenka „To i hola” oraz Pinokiowe dziewczyny

Przedszkole Samorządowe Nr 4 „Krasnal Hałabała” w tańcu  „Polonez” grupa KRASNALE – Instruktor Aneta Kolińska.

Przedszkole Samorządowe Nr 1 „Jarzębinka” Taniec – grupa Stokrotki – Instruktor Ewelina Staniak

Przedszkole Samorządowe Nr 3 „Miś Uszatek” Taniec grupa Pszczółki – Instruktor  Elżbieta Lipicz i Grażyna Mścisz, Taniec grupa Motylki – instruktor Natalia Dumas.

WYSTĘP ZESPOŁU „JERZYKI” - Instruktor Monika Jakuszewicz

Wincentyńska Młodzież Maryjna s. Krystyna Koszut, ks. Maciej Golas, Artur Mierzwiak

Szkoła Tańca ATELIER - Patrycja Janicka Grupa D-0, Grupa D-5, Grupa D-3 „Dzikie plemię”, Grupa D-1 „Gang”,  Grupa D-2 „Plac zabaw”

STUDIO PIOSENKI SMOK – Marysia Iwaszkiewicz, Sara Egwu-James, Gabrysia Boryń, Marta Boryń, Julia Radkiewicz, Alicja Szachta

GINGER dance school – Olga Shabelko, Młodsza grupa – „Trole”, “Kolorowy hip-hop”, Średnia grupa „Team”, Strasz grupa „Gorzki smak miłości”

ZESPÓŁ WOKALNY FORTE

Zuzanna Stolarek

WESTSIDE PEOPLE grupa BreakDance        

Organizatorzy:

Parafia NMP KP, Burmistrz Słubic,

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury,

Współpraca:

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, /niewidzialna ręka/

Zakład Usług Wodno Ściekowych,

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o.,

Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach,

Straż Miejska w Słubicach,

Wincentyńska Młodzież Maryjna,

Firma DELTA Państwo Wilczewscy /ławki/,

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

/Zespół Szkół Ekonomiczno Rolniczych/,

Zespół Administracji Oświaty,

Przedszkola Samorządowe nr 1 Jarzębinka, nr 2 Pinokio, nr 3 Miś Uszatek, nr 4 Krasnal Hałabała,

Artyści – zespoły pracujące przy SMOK,

NaszeSlubicePL



 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 5:55:41
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij