Za nami XIX Majowy Festyn Wincentyński [FOTO] [VIDEO]
Piątek 4 maja 2018 brak komentarzy
Za nami XIX Majowy Festyn Wincentyński.

W tym roku poranna pogoda nie zapowiadała słonecznego popołudnia. Jednak na Festyn majówkowy aura była wprost wymarzona. Na boisku szkolnym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Słubicach zebrali się organizatorzy XIX Majowego Festynu Wincentyńskiego, czyli Parafia NMP Królowej Polski oraz zespoły artystyczne, taneczne i muzyczne. Nie zabrakło licznych atrakcji dla dzieci - były dmuchane zamki, trampoliny, przejazd quadem straży pożarnej, malowanie twarzy, loteria fantowa i wiele wiele innych. Mieliśmy możliwość obejrzenia występów przedszkolaków oraz dzieci ze słubickich szkół, wysłuchać prezentacji lokalnych zespołów oraz gwiazdy majowego festynu - “Małego TGD”

Oprócz sceny artystycznej liczne stoiska gastronomiczne oferowały przysmaki z grilla oraz domowe wypieki i inne przekąski.
W tym roku dochód uzyskany ze sprzedaży losów przeznaczony zostanie na zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci Maryi z Parafii NMP Królowej Polski.

Galeria autorstwa Bogusława Adamowicza - serdecznie dziękujemy za rewelacyjne i piękne zdjęcia
Zapisy video i relacji video NaszeSlubicePL:
O artystyczne występy zadbały następujące jednostki i instytucje:
Przedszkole Samorządowe Nr 2 „Pinokio” w tańcu „Chodzony” + piosenka „To i hola” oraz Pinokiowe dziewczyny
Przedszkole Samorządowe Nr 4 „Krasnal Hałabała” w tańcu „Polonez” grupa KRASNALE – Instruktor Aneta Kolińska.
Przedszkole Samorządowe Nr 1 „Jarzębinka” Taniec – grupa Stokrotki – Instruktor Ewelina Staniak
Przedszkole Samorządowe Nr 3 „Miś Uszatek” Taniec grupa Pszczółki – Instruktor Elżbieta Lipicz i Grażyna Mścisz, Taniec grupa Motylki – instruktor Natalia Dumas.
WYSTĘP ZESPOŁU „JERZYKI” - Instruktor Monika Jakuszewicz
Wincentyńska Młodzież Maryjna s. Krystyna Koszut, ks. Maciej Golas, Artur Mierzwiak
Szkoła Tańca ATELIER - Patrycja Janicka Grupa D-0, Grupa D-5, Grupa D-3 „Dzikie plemię”, Grupa D-1 „Gang”, Grupa D-2 „Plac zabaw”
STUDIO PIOSENKI SMOK – Marysia Iwaszkiewicz, Sara Egwu-James, Gabrysia Boryń, Marta Boryń, Julia Radkiewicz, Alicja Szachta
GINGER dance school – Olga Shabelko, Młodsza grupa – „Trole”, “Kolorowy hip-hop”, Średnia grupa „Team”, Strasz grupa „Gorzki smak miłości”
ZESPÓŁ WOKALNY FORTE
Zuzanna Stolarek
WESTSIDE PEOPLE grupa BreakDance
Organizatorzy:
Parafia NMP KP, Burmistrz Słubic,
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury,
Współpraca:
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, /niewidzialna ręka/
Zakład Usług Wodno Ściekowych,
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o.,
Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach,
Straż Miejska w Słubicach,
Wincentyńska Młodzież Maryjna,
Firma DELTA Państwo Wilczewscy /ławki/,
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
/Zespół Szkół Ekonomiczno Rolniczych/,
Zespół Administracji Oświaty,
Przedszkola Samorządowe nr 1 Jarzębinka, nr 2 Pinokio, nr 3 Miś Uszatek, nr 4 Krasnal Hałabała,
Artyści – zespoły pracujące przy SMOK,
NaszeSlubicePL










































































A co Ty o tym myślisz?