Z impetem uderzył w przystanek
Wtorek 5 marca 2019 brak komentarzy
W poniedziałek, 4 marca br. o godzinie 17:24 OSP Cybinka zadysponowana została do zdarzenia drogowego, do którego doszło w ciągu drogi krajowej nr 29 w miejscowości Drzeniów. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w przystanek autobusowy. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udały się dwa zastępy OSP Cybinka (2 x GBA), oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Dojechały każe inne zastępy: z JRG w Słubicach (SRt) oraz funkcjonariuszy Policji.

Już na miejscu okazało się, że kierujący Oplem Astra stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w murowany przystanek, uszkadzając jego konstrukcję. Kierujący pojazdem, który podróżował sam, przetransportowany został do słubickiej lecznicy na szczegółowe badania. Działania zastępów OSP Cybinka polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, w tym uszkodzonego obiektu budowlanego.


Inf.pras. OSP Cybinka







A co Ty o tym myślisz?