Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

XIX Majowy Festyn Wincentyński w Słubicach

Poniedziałek 23 kwietnia 2018 1 komentarz

3 maja na boisku słubickiego "Rolniczaka" odbędzie się  XIX Majowy Festyn Wincentyński, organizowany przez gminę Słubice i parafię pw. NMP Królowej Polski. Festyn na boisku przy Zespole Szkół Ekonomiczno- Rolniczych rozpocznie się o 14:30, zaraz po mszy świętej w kościele NMP o godz. 12:30. Impreza obfitować będzie w pokazy, występy lokalnych artystów, atrakcje dla najmłodszych, nie zabraknie również punktów z domowymi wypiekami oraz wszelkiego rodzaju stoisk gastronomicznych. Jak co roku nie obędzie się bez loterii fantowej, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc najbardziej potrzebującym. O godz.15:30 przewidziano występ zespołu “Małe TDG”. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 22:32:04
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij