XIX Majowy Festyn Wincentyński w Słubicach
Poniedziałek 23 kwietnia 2018 1 komentarz
3 maja na boisku słubickiego "Rolniczaka" odbędzie się XIX Majowy Festyn Wincentyński, organizowany przez gminę Słubice i parafię pw. NMP Królowej Polski. Festyn na boisku przy Zespole Szkół Ekonomiczno- Rolniczych rozpocznie się o 14:30, zaraz po mszy świętej w kościele NMP o godz. 12:30. Impreza obfitować będzie w pokazy, występy lokalnych artystów, atrakcje dla najmłodszych, nie zabraknie również punktów z domowymi wypiekami oraz wszelkiego rodzaju stoisk gastronomicznych. Jak co roku nie obędzie się bez loterii fantowej, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc najbardziej potrzebującym. O godz.15:30 przewidziano występ zespołu “Małe TDG”. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze.









A co Ty o tym myślisz?