Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Wyjazdy do kąpielisk termalnych w Bad Saarow (TWK Słubice)

Środa 17 stycznia 2018 brak komentarzy

Od 21 stycznia br. Towarzystwo Walki z Kalectwem w Słubicach rozpoczyna nowy cykl wyjazdów do kąpielisk termalnych w Bad Saarow (40 km od granicy polsko-niemieckiej). Projekt “Zdrojowa woda zdrowia doda”  - edycja Zima 2018 - realizowany jest w ramach programu wspierania realizacji zadania publicznego “Ochrona i promocja zdrowia, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych oraz w wieku emerytalnym” przez Burmistrza Słubic. Czas realizacji: 18.01-17.04.2018 Budżet projektu: 20.170,00 zł w tym dotacja: 5.100,00 zł

Koordynator: Adam Poholski; tel. 502 016 114; twkslubice@jumelages.org.pl

Projekt jest kontynuacją zadania zrealizowanego w roku 2015. W ramach zimowej edycji zadania planowany jest cykl 7 wyjazdów do kąpielisk termalnych, jako formy rekreacji, pobudzenia aktywności społecznej oraz integracji osób starszych i niepełnosprawnych, jako alternatywy dla alienacji i samowykluczenia społecznego.

Czas realizacji: 17.01-15.04.2017 Budżet projektu: 29.040,00 zł w tym dotacja: 4.200,00 zł

Koordynator: Adam Poholski; tel. 502 016 114; twkslubice@jumelages.org.pl 

Odpłatność: 55 zł (członkowie TWK Słubice 50 zł) - zawiera: 3h kąpieli w basenach termalnych, przejazd autokarem ze Słubic , NNW); w przypadku dojazdu własnego odpłatność tylko za bilet wstępu 45 zł 

Najbliższe wolne terminy: 26 stycznia - piątek, 11 lutego niedziela, 16 lutego - piątek

Szczegółowe informacje na stronie: http://twkslubice.jumelages.org.pl/2018zdrojowazima.htm​


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 25 czerwca 2026 3:40:19
  • imieniny obchodzą:

    Dorota, Łucja, Wilhelm

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij