Wyjazdy do kąpielisk termalnych w Bad Saarow (TWK Słubice)
Środa 17 stycznia 2018 brak komentarzy
Od 21 stycznia br. Towarzystwo Walki z Kalectwem w Słubicach rozpoczyna nowy cykl wyjazdów do kąpielisk termalnych w Bad Saarow (40 km od granicy polsko-niemieckiej). Projekt “Zdrojowa woda zdrowia doda” - edycja Zima 2018 - realizowany jest w ramach programu wspierania realizacji zadania publicznego “Ochrona i promocja zdrowia, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych oraz w wieku emerytalnym” przez Burmistrza Słubic. Czas realizacji: 18.01-17.04.2018 Budżet projektu: 20.170,00 zł w tym dotacja: 5.100,00 zł
Koordynator: Adam Poholski; tel. 502 016 114; twkslubice@jumelages.org.pl
Projekt jest kontynuacją zadania zrealizowanego w roku 2015. W ramach zimowej edycji zadania planowany jest cykl 7 wyjazdów do kąpielisk termalnych, jako formy rekreacji, pobudzenia aktywności społecznej oraz integracji osób starszych i niepełnosprawnych, jako alternatywy dla alienacji i samowykluczenia społecznego.
Czas realizacji: 17.01-15.04.2017 Budżet projektu: 29.040,00 zł w tym dotacja: 4.200,00 zł
Koordynator: Adam Poholski; tel. 502 016 114; twkslubice@jumelages.org.pl
Odpłatność: 55 zł (członkowie TWK Słubice 50 zł) - zawiera: 3h kąpieli w basenach termalnych, przejazd autokarem ze Słubic , NNW); w przypadku dojazdu własnego odpłatność tylko za bilet wstępu 45 zł
Najbliższe wolne terminy: 26 stycznia - piątek, 11 lutego niedziela, 16 lutego - piątek
Szczegółowe informacje na stronie: http://twkslubice.jumelages.org.pl/2018zdrojowazima.htm







A co Ty o tym myślisz?