W czasie ferii słubickie lodowisko za darmo!
Wtorek 8 stycznia 2019 brak komentarzy
To jest dobra informacja dla dla wszystkich dzieci, które ferie spędzą w Słubicach. Jak informuje Gmina Słubice od 14 stycznia do 25 stycznia korzystanie z krytego lodowiska będzie daromowe w godzinach 11:00 do 12:30 oraz 17:00 i 18:30. Nie tylko wejście będzie bezpłatne, ale też wypożyczenie łyżew i kasku.
Zapraszamy i życzymi udanej zabawy!







A co Ty o tym myślisz?